U.V. protect colour SPF50+ PRO DEFENCE3

Kerge tooniga UV-protect colour SPF50+ PRO DEFENCE3 on palju enamat kui lihtsalt päikesekaitsetoode. Toode pakub kolmekordset kaitset: ultraviolettkiirguse, sinise valguse ja infrapunakiirguse eest; kolmekordset DNAd taastavat toimet nii antioksüdandina toimides kui ka võideldes kohe vabanevate tsüklobutaanpürimidiini dimeeridega (iCPD) ja viivitusega
vabanevate tsüklobutaanpürimidiini dimeeridega (dCPD) ning kolmekordset kaitset, mis soodustab punetuse vähenemist muu hulgas tänu mikrobioomisõbralikule toimeainele ja täiendavale saastevastasele toimele. Tooniv päikesekaitse SPF50+ PRO DEFENCE3 on fluidja tekstuuriga. See ühtlustab nahatooni ja muudab jume säravaks.

BL-Protect rahustab nahka, võideldes nähtusega, mida nimetatakse inflammageing (vananemisega kaasnev krooniline alaäge põletik), ning kaitseb sinisest valgusest tingitud reaktiivsete hapnikuliikide (ROS) eest.
IR-Protect võitleb ka infrapunakiirguse põhjustatud kahjustustega, leevendades põletikulisi seisundeid, parandades naha niisutatust ja säilitades naha ehituse, et vähendada kortsude teket.
Genorevert on kolmekordse antioksüdeeriva toimega ning kaitseb keratinotsüüte reaktiivsete hapnikuliikide rakusisese taseme tõusu eest sinise valguse ja linnatolmuga kokku puutumisel (saastevastane toime), samuti toetab see DNA parandusprotsesse.
Skin-Antiox kompleks toimib antioksüdeerivalt, sidudes peroksüülradikaale ja vähendades nahapunetust.