C.C.cream SPF30

Täiustatud kerge veganisõbralik koostis, mis ühtlustab nahatooni, aitab vähendada naha ebatäiusi ja tänu tõhusatele laia spektriga filtritele kaitseb seda ka päikesekahjustuste eest. Nüüd ka korallisõbralikke filtreid sisaldav C.C.kreem SPF30 kaitseb UV-kiirguse, oksüdatiivse stressi ja DNA kahjustuste eest.

Vitality Boost sisaldab viit eri vetikaekstrakti, millel on niisutavad, pehmendavad, rahustavad ja energiat andvad toimed. See aitab taastada naha loomuliku tasakaalu ning toimib nahka toniseerivalt, elustavalt ja stimuleerivalt.
Soothing Shield parandab naha barjäärifunktsiooni ja niisutatust, vähendab vananemismärke ning on saastevastane. Sellel on kolmekordne rahustav toime, mis vähendab oluliste põletikumediaatorite taset ja kaitseb neurogeense stressi eest.
Oryza sativa (riisi) kliiõlil on tugev antioksüdeeriv, valguse eest kaitsev ja pehmendav toime, mis aitab muuta nahka kaunimaks, mõjudes taastavalt. Riisi fütosteroolid rahustavad nahka, et vähendada keskkonnateguritest tingitud nahapunetust.
Skin-Antiox kompleksil on tänu peroksüüliradikaalide sidumisele antioksüdeerivad omadused ja see vähendab punetust.

Uus koostis sobib kasutamiseks ka raseduse ja imetamise ajal!

Värvitoonid:
  • LIGHT
  • LIGHT-MEDIUM - uus toon!
  • MEDIUM
  • DARK