Active Formula

Ööseerum

pHformula A.C.T.I.V.E formula on spetsiaalselt välja töötatud maksimaalse tugevusega nahka uuendav koduhooldustoode, mis aitab normaliseerida kõiki nahaprobleeme ja säilitada hoolduse tulemusi. Toote koostisesse kuuluvad valitud happed, et aktiivselt provotseerida rakkude uuenemist kõikides nahakihtides. Tulemuseks on säravam ja nooruslikuma välimusega nahk. Melatoniin suurendab naha loomulikku kaitsevõimet ning parandab igapäevastest stressiteguritest tekitatud kahju. See toimib une ajal, et aidata nahal ette valmistada kaitset järgmiseks päevaks. 


NÄIDUSTUSED:
 • Vananemine (fotovananemine, pigmendimuutused, lõtvunud nahk, teleangleataasia, tuhm jume, keratoos, kortsud, naha sarvkihis esinevad probleemid, pindmised ja keskmised miimikajooned)
 • Hüperpigmentatsioon (pigmendilaigud, kloasma, UV kiirguse poolt põhjustatud pigmendiprobleemid, pindmised melaniini häired, põletikejärgsed hüperpigmentatsiooni probleemid, päikese poolt põhjustatud naha lõtvumine, tedretähnid)
 • Akne (akne raskusastmed I, II ja III aste, mis võivad esineda koos liigse rasuerituse, suurenenud pooride ja pindmiste haavanditega)
 • Krooniline punetus ja ETR

Peamised toimeained:
melatoniin, salitsüülhape, laktobioonhape, püroviinamarihape, retinool, glükoolhape, mandelhape, hüdrolüüsitud sojaproteiin, PH-DVC, parabeenivaba säilitussüsteem
 • Melatoniin on hormoon, mis on keha poolt looduslikult toodetud, et reguleerida ööpäevast rütmi. Melatoniin ei teki mitte ainult teie ajus, aga ka teatud naharakkudes, muutes naha melatoniini tootmise ja aktiivsuse kohaks. Melatoniin toimib kaitsjana oksüdatiivse kahjustuse eest, hoiab ära vähirakkude paljunemist, vähendab põletikku ja soodustab haavade paranemist.
 • Mandelhape stimuleerib kollageeni tootmist, parandab peenete joonte ja kortsude välimust nahka ärritamata. Mandelhape on ka tugev türosinaasi ensüümi inhibiitor, väga efektiivne toime hüperpigmentatsiooni leevendamisel. Mandelhape on tugeva mikroobivastase toimega hape, mis aitab tappa aknepuhanguid põhjustavaid mikroobe.
 • Salitsüülhape on tõhus keratolüütik, mis võimaldab lisatoimeainetel paremini rakkudesse tungida. Salitsüülhape on ka põletikuvastase ja antibakteriaalse toimega.
 • Laktobioonhape pärsib MMP-sid (maatriksi metalloproteinaasi ensüümid), mis lõhuvad naha rakuvälist maatriksit ja üleüldist struktuurilist terviklikkust, põhjustades sellega kortsude teket, naha lõtvumist ja teleangiektaasiat. See on mitmel moel nahale kasulik – näiteks suurendab see rakkude vahetumise aega ja toimib antioksüdandina. Lisaks soodustab see haavade paranemist, niisutab nahka, seob vett ja moodustab nahale kaitsekile. Selle kõige juures ei ärrita see nahka.
 • Glükoolhape on alfahüdroksühape (AHA), mis on kliiniliselt tõestatud, et see lõdvendab liimitaolisi sidemeid, mis hoiavad naharakke koos, eemaldades seega pealmise tuhmi nahakihi, kahjustatud ja vananeva naha.
 • Püroviinamarihape stimuleerib kollageeni, elastiini ja naha glükoproteiinide tootmist paremini kui teised happed.
 • Retinool reguleerib rakkude diferentseerumist. See stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi ning toimib tugeva antioksüdandina.
 • Hüdrolüüsitud sojaproteiin on rikas erinevate aminohapete poolest, stimuleerib rakkude uuenemist ja säilitab niiskustasakaalu epidermises.
 • PH-DVC™ (edastuskompleks) on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.

Kasutamine:
Kanna toode (1 pumba vajutus)  õhtuti puhtale ja kuivale nahale. Kasuta toodet enne oma igapäevast näokreemi.