mis on Nimue ja millised on hooldused

NIMUE (hääldus: nimju) on uue generatsiooni nahaaluse koe kosmetseutiline (kosmeetiline + farmatseutiline) naha hooldussari, mis pakub efektiivseid hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele.

NIMUE kasutab kõrgema klassi teaduslikult põhinevaid koostisosi, mis on ammutatud biotehnoloogilistest ja looduslikest allikatest. Mõjusad toimeained pärinevad Lõuna Aafrikast, Prantsusmaalt ja Šveitsist.

NIMUE pakub näo- ja kehatooteid nii kodus, kui ka salongis kasutamiseks. Lisaks on sarjas tooteid noortele, meestele, ka päiksekaitse ja meigikollektsioon.

NIMUE toodete väljatöötamisega alustati aastal 1994 meditsiinilises valdkonnas selleks, et saavutada tõhusaid tulemusi naha noorendamises. Täna tuntakse sarja kosmetoloogias kui tõelist naha eksperti ning erinevate nahaprobleemide tulemuslikku lahendajat. NIMUE naha klassifitseerimise süsteemi kasutusele võtmine avaldas tugevat mõju ka ülemaailmsele ilutööstusele.

NIMUE nahaekspertide poolt välja töödatud unikaalne filosoofia tugineb neljale hoolduse printsiibile: Noorendamine, Taastamine, Antioksüdeerimine ja Päikesekaitse. NIMUE professionaalsed ja igapäevased kodus kasutatavad hooldusvahendid sisaldavad optimaalses kontsentratsioonis farmatseutilisi koostisosasid, tipptasemel antioksüdante, kõrgkvaliteediga fitotseuptikaale, peptiide, UV- filtreid, happeid ja ensüüme. Kõik aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides. Sellised lisandid nagu vitamiinide C ja E estrid, pigmendi tõkestajad, sojauba, riisi proteiin, “Kigelia Africana” ekstraktid ja eeterlikud õlid aitavad kaasa naha tervendamisele ja noorendamisele. NIMUE ravib efektiivselt kahjustunud nahka sügavuti ja loob tervislikuma naha läbi aktiivse noorendamise.

MIKS HAPPED ON NAHALE OLULISED?

Naha pH tase on keskmiselt 5.0 – 5.5. Madalam pH tähendab happelisemat keskkonda ja kõrgem pH tähendab leeliselisemat keskkonda. NIMUE on püüelnud madalama pH taseme poole, mille nad saavutasid ja selleks on 0. Naha ja naha pealiskoe rakkude uuenemine on selle pH-ga kõige efektiivsem. Samuti aitab madal pH ehk happelisem keskkond tõsta naha kaitsevõimet.

Paljud nahatooted ja seebid on kõrge pH-ga ehk leeliselised ja seetõttu eemaldavad nahalt loomuliku rasu ja muudavad selle kuivaks ja ärritunuks. Nahal, mille pH tase on kõrge ehk leeliseline on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist. Samas ei tohi nahk muutuda liiga happeliseks (pH tase < 3.0), sest see võib nõrgestada naha loomulikku kaitsevõimet.

Vananedes naha pH tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama pH keskkonna. NIMUE tooted tagavad efektiivse nahakoe uuenemise ning nahk on paremini kaitstud päikese, tuule ja kuivuse eest. Madalam naha pH tase piirab ka bakterite ja seente vohamist ning vähendab akne, allergia ja muid naha probleeme.

Hooldused

***

Sügavpuhastav näohooldus, mis sobib kõikidele nahatüüpidele

See sügavpuhastus tagab kohese ja efektiivse tulemuse naha puhastusel aurutamise ja toitmise tagajärjel.
Hoolduse käik: Puhastamine, koorimine, vajadusel aurutamine koos komedoonide eemaldamisega, rahustav ja lõdvestav näomassaaž, sügavpuhastav või sära andev mask, kreem vastavalt nahatüübile, värskendav ja niisutav sprei C vitamiiniga

***

Sügavpuhastav näohooldus, mis on mõeldud vananevale nahale

See sügavpuhastus tagab kohese ja efektiivse tulemuse naha puhastusel aurutamise ja toitmise tagajärjel.
Hoolduse käik: puhastamine, koorimine, vajadusel aurutamine koos komedoonide eemaldamisega, lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteemassaaž, vetika- või kollageenimask, TDS seerum, kreem vastavalt nahatüübile, värskendav ja niisutav sprei C vitamiiniga

***

15% AHA happekompleksiga koorimine, mis sobib keskkonnast kahjustunud, pigmenteerunud ja
probleemsele nahatüübile

Bioaktiivne kompleks on välja töötatud selleks, et tagada maksimaalselt surnud naharakkude eemaldamist ja aidata samal ajal sünergiliselt loomulikul teel kollageeni tootmise kaudu nahka pinguldada ja toniseerida.
15% kolmekordne alfa-hüdroksühappe kombinatsiooni lahus sisaldab naturaalsel teel saadud glükool-, tsitrus- ja piimhapped.
Tulemuseks on elastsem ja sügavalt niisutatud nahk.
Selle kompleksi pH tase on 3, mis on kõige efektiivsem ja optimaalsem pH dermilise ja epidermilise koorimise jaoks.
Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitatav läbida kuur 6-12 hooldust, 1x nädalas või iga kahe nädala tagant.


***

35% glükoolhappega koorimine, mis sobib keskkonnast kahjustunud, pigmenteerunud ja probleemsele nahatüübile
Glükoolhape on ajast sõltuv vahend naha pindmiseks koorimiseks. See tagab ohutu, kontrollitud protseduuri, mis järk-järgult eemaldab pindmised naharakud ja mille tulemusena paraneb naha tekstuur ning niiskustase.
Tulemused Nimue 35% glükoolhappega:
Süvakoorimine, peente joonte ja kortsukeste märgatav vähenemine, parem niiskustase, parem naha tekstuur, heledam pigmentatsioon, akne vähenemine, pole nähtavaid koorimise jälgi.
Vastunäidustused koorimisele:
Ebapiisav päikesekaitse, ohatised (selle puhul peab olema lihtsalt ettevaatlik), kui on esinenud või on hetkel südame-, maksa- või neeruhaigus, sest see imendub nahka, keemiaravi ja ravimid – tuleks oodata 6 kuud kuni 1 aasta, hiljutine ravi Roaccutane ravimiga, diabeet, aktiivne hepatiit
Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitatav läbida kuur 6-12 hooldust, 1x nädalas või iga kahe nädala tagant

***

Termaalne Detox koorimine
7in1 hooldus
Hoolduse käik: Puhastamine, mullitav isesoojenev mask, TDS seerum, kreem, värskendav ja niisutav sprei C vitamiiniga
Täna on meie elutempo kiirem kui eales varem ja aeg on meie väärtuslikem kaup. Seda protseduuri on võimalik teha 30 minutilise kiirhooldusena.
Nimue on esimene nahahoolduse bränd, mis käivitab koorimise kombineerides vahutava toime termosensoorse mehhanismiga, mis puhastab sügavalt, koorib ja oksüdeerib, et saavutada koheselt allpooltoodud tulemused:
  • Ebapuhtuste ja liigse rasu eemaldamine,
  • poori suuruse vähendamine,
  • peente kortsukeste ja kortsude pehmendamine,
  • naha tekstuuri pehmendamine ja silumine,
  • tagab ühtlasema nahatooni,
  • sära lisamine,
  • hüdratatsiooni suurendamine.
Kui on soov teha ravikuur, siis soovitatav on teha kuuenädalane kuur – 1 hooldus kahe nädala jooksul.

***

UUS! Smart Resurfacer Piiling koos maskiga

Hooldus, mis võitis Rootsis Nahahoolduse Profikosmeetika Auhinnagaalal 2020 "Parima professionaalse kosmeetikatoote auhinna"!
Kui soovite vabaneda 2020. aasta raskest nahka koormavast sarvestunud kihist ja alustada uut aastat siledama, ühtlasema ja säravama nahaga, broneerige oma Smart Resurfacer hooldus kohe nüüd!

Hooldus on mitteäritav ja põletikuvastane veevaba pindmine piiling, mis tagab samaväärse tulemuse kui keskmise sügavusega keemilised piilingud. Aga ilma kõrvaltoimete ja järelravita (mida võivad tekitada sügavamad keemilised piilingud). Peale hooldust puudub ärritus ja punetus.
Smart Resufacer on Nimue tugevaim piiling vanust vähendava tehnoloogiaga.
Parima tulemuse saavutamiseks soovitan hooldust teha iga nelja nädala tagant, kuni 6 hooldust.

***

Nimue silmahooldus koos vetikamaskiga
See hooldus on mõeldud spetsiaalselt silmaümbruse piirkonnale. Kollageeni sisaldav mask tagab sügava niisutuse, parandab elastsust ja võitleb kortsude vastu - tõstes koheselt kortsupõhja tagades silmaümbrustele noorusliku väljanägemise ja värskuse. Vetikamaski abil jahutatakse, pehmendatakse ja värskendatakse silmaümbruse nahka.
Hoolduse käik: Puhastamine, intensiivne silmaseerum, kollageeni sisaldavad silmapadjad, vetikamask, intensiivne silmaseerum

Eelmine
Depilatsioon
Järgmine
Meigikoolitus

Vastused puuduvad

Email again: